Spróbuj nurkowania!

Program przeznaczony dla osób nienurkujących, które chciałyby sprawdzić siebie, które nie chcą od razu zapisywać się na kurs OWSD.Program ten świetnie sprawdzi się także jako prezent 🙂 My dołożymy wszelkich starań, żebyście poczuli to co my nurkując 🙂 Nieznany dotąd świat uchyli przed wami swoje drzwi. Wszystko to pod bezpośrednim nadzorem profesjonalnego instruktora. Jeden instruktor zabiera pod wodę jedną osobę na raz!!! Zajęcia przeprowadzamy na basenie lub w jeziorze. Wybór należy do Was. Po ukończeniu programu mozecie nurkować pod bezpośrednim okiem instruktora PSAI na okres 7 dni od przeszkolenia. Macie możliwość zdecydować czy chcecie zapisać się na kurs OWSD aby dalej odkrywać tajemnice podwodnego świata 🙂

Wiek

Kandydaci od 10 do 17 lat włącznie mogą uczestniczyć w zajęciach, jeśli posiadają i przedstawią pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.

Koszt

  • Zajęcia w wodach otwartych – 250 zł
  • Zajęcia na basenie – 190 zł

(Cena zawiera wstęp, opiekę profesjonalnego instruktora i wypożyczenie całego sprzętu nurkowego).

Adres

Green Diver
Paweł Skowroński
ul. Leśna 46
87-125 Dzikowo

Facebook.com/greendiver

Kontakt

E-mail: biuro@greendiver.pl

Wyjazdy, sprawy organizacyjne:
Emilia: 798 410 977

Kursy:
Paweł: 696 088 844

Polityka prywatności

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w: Polityka prywatności.
Informacje dotyczące RODO

Wszystkie treści i ilustracje są własnością Green Diver, ich kopiowanie oraz używanie bez zgody jest zabronione i może wywołać konsekwencje prawne.
Copyright 2019 Green Diver – Powered by: Design-it